Potravinářství

Müsli fit

jabloně

Výroba müsli tyčinek probíhá pod hlavičkou ÚSOVSKO FOOD a.s. v závodě v Klopině. Tyčinky jsou vyráběny pod vlastními značkami Fit müsli, Fit fruit, Fit Bio müsli, Fit go, Fit PROTEIN, Fit SMOOTHIE a nově JOYA. Vedle vlastních značek vyrábíme rovněž tyčinky pod privátními značkami obchodních řetězců. Na výrobu tyčinek müsli je úzce navázaná sušárna ovoce v Klopině, která zpracovává jablka z koncernových sadů. Při sušení je využívána elektřina a teplo z bioplynové stanice v Klopině.

jabloně
jabloně

BERSI snack

jabloně

Výroba extrudovaných a fritovaných snacků pod značkami Bersi a BAG snack, je koncentrována do dvou výrobních závodů v Šumvaldu a v Hanušovicích, a spadá pod ÚSOVSKO FOOD a.s. Stejně jako tyčinky müsli, tak i slané snacky jsou vyráběny částečně pod privátními značkami obchodních řetězců. Naše výrobky jsou exportovány do mnoha států Evropy, přičemž vývoz činí významnou část obratu. Na Slovensku a v Maďarsku probíhá distribuce přes dceřiné společnosti ÚSOVSKO SK, s.r.o. a ÚSOVSKO Hungary Kft.

Podniková prodejna

jabloně

Široký výběr našich produktů můžete zakoupit v podnikové prodejně ve Veleboři nebo v našich partnerských prodejnách v Šumperku, v Unčovicích a v prodejnách COOP.

jabloně
jabloně

E-shop

jabloně

Z pohodlí domova si můžete objednat naše výrobky na novém e-shopu s osobním vyzvednutím, s dopravou domů (do 20 km od Veleboře) nebo doručením přes Zásilkovnu.© 2024 usovsko.cz | všechna práva vyhrazena | created by ipre.cz