Hledáme kandidáta na tuto pozici:

Seřizovač balicích strojů (zástup mistra směny)

Kde: Výrobní středisko Šumvald

Jedná se o práci v potravinářské výrobě v pětidenním třísměnném provozu s odpovídajícím finančním ohodnocením. Hledáme kolegy do rostoucího střediska výroby v Šumvaldě. Vhodné i pro absolventy!

Požadavky

  • Základní znalosti práce na PC
  • Technické smýšlení a manuální zručnost nutností (jedná se částečně o manuální seřizování a zároveň nastavování výrobních parametrů v softwaru výrobního zařízení)
  • Zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
  • Dobrá fyzická kondice – občasné zvedání těžších břemen
  • Samostatný a proaktivní přístup ke svěřené práci, ochota učit se novým věcem
  • Praxe na podobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • Seřizovač balicích strojů (nastavení, hlídání chodu, řešení potíží, sanitace)
  • Vedení výrobních protokolů a vyplňování provozní dokumentace
  • Po zaučení možný zástup mistra směny

Nabízíme Vám:

  • Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce na HPP
  • Stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě) a další standardní benefity jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.
  • Místo výkonu práce – Šumvald, nástup možný okamžitě

Nabídku práce včetně profesního životopisu a kontaktních údajů zasílejte výhradně e-mailem:

kariera@usovsko.cz

Případné doplňující dotazy k nabízené pozici kontaktujte naši společnost na tel. čísle:

583 484 123 | 602 363 413