Hledáme kandidáta na tuto pozici:

Regionální obchodní zástupce

Kde: Praha a střední Čechy

Náplň práce

  • budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
  • obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
  • zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
  • znalost práce na PC (Excell, Word, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • časová flexibilita

Nabízíme Vám:

  • Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce na HPP
  • Stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě) a další standardní benefity jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Nabídku práce včetně profesního životopisu a kontaktních údajů zasílejte výhradně e-mailem:

kariera@usovsko.cz

Případné doplňující dotazy k nabízené pozici kontaktujte naši společnost na tel. čísle:

583 484 123 | 602 363 413